| AtateaConditii a întrebat:

Cum imi controlez emotiile, cum pot fii indiferenta?

Răspuns Câştigător
| ღvampireღ a răspuns:

Te gandesti ca esti singura in acea camera eu asa fac

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inainte sa intri in actiune iti spui: nu ma mananca lupii si stiu sa ma bazez pe cont propriu, te speli cu protex pe fata si pe maini apoi esti cea mai tare.

| 4b a răspuns:

Indiferenta este dureroasa; ce tie nu-ti place, altuia nu-i face... pune-o tu in practica, daca altii n-au procedat asasad

| pinkqueen98 a răspuns:

Spune-ti mereu smug Daca lui "x" nu-i pasA? mie de ce mi-ar pasawinking?! ...eu mereu asa fachappy:X sau ma gandesc cum m-as putea razbuna pe unele persoanedevil uneori te face sa te simti foarte bine dar si puternica:*. Baftabatting eyelashes:*

| adelina899 a răspuns:

E greu dar nu imposibilhappy.
Cand esti emotionata spui lucruri ciudate ai gesturi ciudate laughing)) e nasol dar lucrurile astea se pot controla important e ca tu sa vrei si sa.ti impui( de ex inchide ochii sau imagineaza.ti ca nu e nimeni in jurul tau sau pers care te intimideaza)

| WhiteShadow_5640 a răspuns:

Inchide ochii si asculta melodia asta de cate ori simti nevoia. Intai va fi ura apoi nimic :D

http://www.youtube.com/watch?v=VJ-GStqd15c

| WhiteShadow_5640 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VJ-GStqd15c

asculta melodia asta si vezi ce simti dupa