| Jameson a întrebat:

Maine dau traseu la B. Sunt foarte emotiv, mie teama sa nu am emoti. Cum sa imi controlez emotiile? Cum sa nu am emoti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari! Vezi sa nu uiti sa iti pui lamaia in geam, si sa circuli pe dreapta... eventual pe trotuar, ca sa nu ne incurci pe noi, astia grabiti.

8 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

Ia si tu Antistress de Eurovita inainte cu vreo ora. Insa poate dura pana iti vine randul. Tre sa te impaci cu ideea ca ce iese, aia e; poti sa mai dai o data, de doua ori.

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Urca'te in masina si gandeste'te ca mergi la cumparaturi nu ca dai examen. Va fi binehappy

| Jameson explică:

Am luat traseu. Am avut emoti la plecare dar mam calmat imd. Sunt foarte bucuros.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jameson):

Felicitari! Vezi sa nu uiti sa iti pui lamaia in geam, si sa circuli pe dreapta... eventual pe trotuar, ca sa nu ne incurci pe noi, astia grabiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea ceva inainte sa te calmezi...
Stai bre, nu vodca, ca te miros aia! Bea un ceai calmant, ceva. Glumeam. Cel mai bine te calmezi daca mai dai o tura cu masina inainte de examen, sa-ti intri in mana. Vorbeste cu profu'.

| ZigZagMTFK a răspuns:

Pai golesteti creierul asta e prima varianta sau poti sa te gandesti la ceva vesel si emotiile trec usor! big grin mult noroc!

| anadark84 a răspuns:

Cand vei fi la volan concentreaza-te pe traseu si imagineaza-ti ca o plimbi pe mama ta cu masina. happy

| pieptdepuiprajit a răspuns:

Daca nu reusesti sa iti controlezi emotiile atunci esti ca si picat. Crede-ma! Iti spun din proprie experienta si nu e un lucru placut. incearca cu niste pastile calmante gen extraveral. eu asa am trecut cu bine dar si pastila are efect in functie de organismul fiecaruia.

| Gabriel_Marangoci_1992 a răspuns:

Nu te speria de traseu pana la urma cel din dreapta tot om este arata-i ca stii ca esti sigur pe tine si un truc simplu la semafor apleacate un pic peste volan e un truc vechi al taximetristilor si daca conduci bine garantat iei crede ma suna amuzant.nu ma baga de seama emotiile sau sa iei pastile aiurea.te mai duci si drogat la gabor..si te intreaba de ce ai trecut pe rosu si tu i zici ca ai lovit o zebrabig grin