| speed17 a întrebat:

Cum imi dau seama ca o fata inca mai tine la mine? Ma ignora dar totusi vorbeste cu mine, uneori. Mi-a spus sa nu mai vorbim un timp, dar cand ma suna imi spune ca ii este dor de mine. Ce sa fac, eu o iubesc foarte mult...

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Intreab-o direct ce are de gând. Spune-i că încă mai ai sentimente pentru ea şi că ea îţi trimite mesaje mixte, care sunt destul de greu de înţeles. Cred că este mai bine să lămuriţi problema decât să te tot întrebi ce vrea de fapt.

| EaEmma a răspuns:

Respecta-i decizia

| speed17 explică:

Si cum imi dau seama ca ea inca mai simte ceva pentru mine?