| Annaa05 a întrebat:

Cum imi dau seama daca baiatul pe care il plac eu ma place?

Răspuns Câştigător
| anonima0101 a răspuns:

Pai, iti poti da seama foarte usor, dupa gestica, mimica, felul in care te priveste, rade la glumele tale seci, face tot posibilul sa te impresioneze, de cele mai multe ori are tendinta de a rade de cineva doar pentru a iesi in evidenta. Daca intr-adevar te place o sa caute orice pretext ca sa vorbiti din ce in ce mai mult. Bafta! big grin

8 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Deduci asta din privire lui din zambete din modul in care vorbeste cu tine, daca iti vorbeste frumos daca este calm cu tine, sunt mai multe aspecte.

| ksuper31 a răspuns:

Poti sa-l intrebi, stii, nu e sfarsitul lumii daca faci asta. Plus ca daca afla ca il placi si esti draguta, mai mult ca sigur si el te va placea.
Succes!

| NH4OH a răspuns (pentru ksuper31):

Ba da, este sfârștiul lumii, chiar pe 24 noiembrie laughing

| ksuper31 a răspuns (pentru NH4OH):

Ma gandeam eu ca esti o fire amuzanta. laughing
Eu raman la ideea mea. O poti pune in aplicare. Nu te dau in judecata pentru copyright. ^_^

| NH4OH a răspuns (pentru ksuper31):

Mersi happy

| ksuper31 a răspuns (pentru NH4OH):

Placerea mea! ^_^

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

După cum se poartă cu tine și după cum te privește