| ONE123456789 a întrebat:

Cum imi dau seama daca cineva ma minte sau ma barfeste pe la spate?

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Pai din prima nu iti poti da seama daca acea persoana te minte sau te barfeste.
Crede-ma ca singura se da de gol numai ca tu trebuie sa ai un auzi bun happy am patit-o si stiu s-a dat de gol o pritena singura... si atunci am realizat ca prieteni is nite plicuri cu mesaje cares e duc cam peste tot unde apuca abia astepta sa scrie despre tine si apoi sa mearga mai departe! asa sunt priteniii cauta slabiciunile tale si apoi incep sa rada de tine happy

| Axys a răspuns:

Dar si cand vor pati la fel happy vor realiza dar mai greu ca si ei au facut rau cuiva happy ..se vor incerca sa se impace inapoi. sa nu acepti nimic pentru ca o ia de la inceput cand se simt puternici lan tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intoarcete cu fata la ei nu cu spatele happy Daca te vorbesc pe la spate inseamna ca esti deasupra lor

| Criminal2 a răspuns:

Toti mint, toti barfesc.