| Maxxie a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place? se comporta normal dar cand se uita in ochi mei se uita prea puternic nu stiu cum sa va zic se uita asa frumos la mine! dar ma baga in seama destul de des si am mai fost cu ea in alti ani! Oare ma place? si eu o iubesc ff mult. Vreau sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar imi este frica ca zice nu si nu as vrea sa traiesc un moment ca acela!

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Pai...daca tie iti place de aceasta fata nu mai sta pe ganduri si fi impreuna cu ea,dar in niciun caz sa te uci la ea sa-i spui,,vrei sa fi cu mine?'',cand ii spui aceste cuvinte trebuie sa simti intr-adevar ca trebuie sa le rostesti,vorbeste cu ea,stand de vorba cu ea sentimentele se vor simti reciproc,in ceea ce priveste privitul ochilor e clar ca te place,este acea sclipire in ochi in care iti arata dragostea foarte puternica,du-te la ea, caut-o pana nu este prea tarziu, traieste clipa nu momentul!

1 răspuns:
| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Simplu ii spui ce simti pentru si apoi o intrebi daca te place :d