| Maxxie a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place? se comporta normal dar cand se uita in ochi mei se uita prea puternic nu stiu cum sa va zic se uita asa frumos la mine! dar ma baga in seama destul de des si am mai fost cu ea in alti ani! Oare ma place? si eu o iubesc ff mult. Vreau sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar imi este frica ca zice nu si nu as vrea sa traiesc un moment ca acela!

2 răspunsuri:
| emokid_1733 a răspuns:

Sal.Sar putea sa te placa daca zici ca se uita frumos la tine si mai ales ca ati fost impreuna si in anii precedenti. Poate i-a placut acele momente si doreste sa le aiba dinou.Incearca sa vezi daca te placi si nu astepta ca fetele nu fac niciodata prmul pas. Da incearca sa o prinzi singura si sa-i cer iar prietenia o sa ai mai multe sanse. Sper ca te-am ajutat.

| Sabinaaa_5167 a răspuns:

Te place! dar fetele sunt mai timide de fel.Nu asculta ce zic unii ca suntem in sec.21 etc.Fa tu primul pas! Nu are ce sa se intample rau!winking