| nycoleta2oo a întrebat:

Cum imi fac alt cont pe meez si care e contul' vostru?

6 răspunsuri:
| Kittyyo a răspuns:

Pai intrii pe yahoo.com si iti arata acolo "New here? Sign Up " Dai acolo si iti arata ce sa completezihappy Adresa de mess nu o dau numai celor pe care ii cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai log out si vezi ca o sa iti zica undeva sus shop intra acolo si fa-ti contul cum vrei si nu platesti nimic din ce iai pus pe con t si dupa aia dai sava si o sa iti zica ca trebuie sa te inregistrezi dai register si fa-ti contul usr name pass... si dupa aia o sa se salveze cum l-ai imbracat si o sa iti dea 2ooo coinz si cam atat :]

| LittlePrincessNatsuki a răspuns:

Tre sa ai alt id de mess

| LittlePrincessNatsuki a răspuns:

Sau daca nu ai 2 iduri intri pe contul actual dai pe my account si apoi pe email prefference schimbi din (idu tau)@yahoo.com in (idu tau)@mail.com(gmail.com,rocketmail.com,hotmail.com etc.)
si apoi faci alt cont pe idu cu @yahoo.com imi dai pls funda sau/si vot? doar daca te-a ajutat cu cevawinkingwinking

| LittlePrincessNatsuki a răspuns:

Am uitat sa iti zic, username-ul meu ti-l trm pe privatwinking

| Alexandra234girl a răspuns:

Pai dai log out la cel pe care esti si iti arata create an account. De acolo faci si add me pe meez pandaagirl