| Danaa64 a întrebat:

Cum îmi pot creşte talkingul la o pagină de pe facebook?

Fundiţă. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| βuβuƦuzαα a răspuns:

Heii happy. Uite cateva sfaturi :
. Posteaza des, dar ai grija ca postarile sa aiba o mica legatura cu pagina. Nu uita sa postezi ce crezi ca ii intereseaza pe fanii paginii.
2. Faci concursuri.
3. Faci deferite jocuri impreuna cu fanii: ghiceste melodia, elimina, gaseste rima, editeaza poza etc.
4. Creezi povesti. Daca povestea ta strange un anumit numar de like-uri, le spui ca postezi continuarea.
5. Pentru comentarii, de cele mai multe ori ajuta postarile de genul "pune @A iar prima persoana care apare..." Sper ca te-am ajutat

1 răspuns: