| beatriz2009 a întrebat:

Cum imi pot face o adresa de facebook? Am incercat de nenumarate ori si nu reusesc.

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Intri pe Facebook, acolo ai Înregistrează-te. Mai jos scrii numele, prenumele, e-mail-ul (cel pe care-l foloseşti la mess), încă o dată e-mail-ul, apoi o parolă (să fie mai lungă de 6 caractere), mai bagi o dată parola, apoi selectezi data naşterii. Aici cred că te-a blocat, că ai pus data reală, iar facebook-ul nu te lasă să-ţi faci adresă dacă nu ai minim 13 ani parcă. dar, ca să fi sigură că te admite, bagă data naşterii reală, dar anul pune-l 1990 de exemplu, ca şi când ai avea 21 de ani. Apoi închizi pagina de net, imediat o să primeşti pe mail o confirmare, intri pe mail, apeşi link-ul ăla şi gata! Ai facebook. Apoi pe la setări undeva o să ai "Afişează doar luna şi ziua în profilul meu". Bifezi aia şi nimeni nu vede anul. Baftă!

| Baloi_Cristian_1975 a răspuns:

Cum imi pot face o adresa facebok? Am incercat de nenumarate ori si nu reusesc.

| Garga_Cata_1990 a răspuns:

Vreau sa-mi fac adresa pe facebook

| Petrisor_Claudiu_1987 a răspuns:

Cum imi pot face o adresa de facebook? Am incercat de numerate ori si nu reusesc