| roox a întrebat:

Cum îmi pot masca nasul ăla al meu cel marE?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu crezi ca esti cam laudaros?batting eyelashes Ar putea sa ti-l 'mascheze ' un estetician pe nume Ciomu. rolling on the floor Asta daca esti baiat.
Daca esti fata sunt cateva trucuri in afara de operatia estetica. Unul dintre ele e purtatul ochelarilor (daca nu ai dioptrii ia-ti o pereche cu lentile false).

| AneZniP a răspuns:

Date cu pudra pe varf

| ANoNim_7814 a răspuns:

Asuwaiting vezi ca exista fani michaelwaiting laughing...so...shhh

Răspuns utilizator avertizat
| alessiaS a răspuns:

Date cu fond de ten pe toata fata mai accentuat pe obraji si nu va iesi asa in evidenta. sau poti sa iti pui ceva cercei mai deosebiti sau urati sa aiasa in evidenta.
Mult noroc.

| AsU_2581 a răspuns:

Fa si u ca Michael.schimbalbig grin