| SweetGirly a întrebat:

Cum imi pot schimba data nasterii de pe facebook fara a intra in cont? Plzz dau funda cat mai repede vreau rasp ( scuzati categoria )

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! va fi deblocat.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fara sa intri pe facebook nu poti sa schimbi data nasterii!

| SweetGirly explică (pentru neluL):

Aha mersi atunci...

| neluL a răspuns (pentru SweetGirly):

Fa-ti alt cont daca acela nu ti s-a activat si schimba varsta (minim 13 ani) si adresa e-mail!

| SweetGirly explică (pentru neluL):

Dar vreau sa stiu cv... deci am aflat de ce facebookul meu a fost blocat.eu mi-am schimbat anul nasterii cu cel real si eu am 12 ani. si impliesc 13 ani pe 24 ianuarie adica peste 2 luni... deci cand o a am 13 ani. adica pete 2 luni. contul meu va putea fi deblocat?

| SweetGirly explică (pentru neluL):

Da? vaii multumesc mult! dar sigur va fi deblocat? vaii ce bine! vaii ce bine! multumesc mult pentru raspuns! deci am de asteptat vreo 2 luni.eh... laughing funda!

| neluL a răspuns (pentru SweetGirly):

DA! va fi deblocat.