| ShREKT a întrebat:

Cum imi pot schimba personalitatea?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ce ai vrea să schimbi mai exact?

| Cσcσ a răspuns:

Nu prea ai cum, daca da, iti va fi cam greu.
Stiu ca nu vrei sa auzi asta, dar de ce s-o schimbi? Asa esti tu, bun/a, rea/rau, asta este. Oamenii sunt obisnuiti cu tine asa, nu sa te schimbi ca vremea.

| Crainstorm20 a răspuns:

In general nu-l poti schimba. :p Deasemenea peste timp comportamentul tau se consolideaza( in liceu, facultate, viata)
Nu trebuie sa te schimbi! Trebuie sa fii
tu insuti! Astfel iti vor sta alaturi persoanele care te plac asa cum esti!

BAFTA! big grin

| George8916 a răspuns:

E mai complicat... dar merge, trebuie sa respecti programul asta, dimineata faci asa https://www.youtube.com/watch?v=hTk3E4xefhc, iar seara faci asa asahttps://www.youtube.com/watch?v=ofV_iFBw2YE, dupa exact o luna cei din jur vor vedea anumite schimbari. Mult noroc!

| Victoria275 a răspuns:

Faci o lista. 1. Cum ai vrea sa te vada oamenii, si ce ar trebui sa faci ca ei sa te priveasca dupa cum iti doresti. 2. Renunti la vechile obiceiuri care iti daunau viata. 3. Iti faci o schimbare totala de look, care sa reflecteze personalitatea ta si ce vrei sa exprimi.