| Elena1234456 a întrebat:

Oamenii isi pot schimba personalitatea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Omul nu isi poate schimba singur personalitatea (sa vrea, sau sa intre in anumite cercuri de prieteni). Schimbarea asta de personalitate apare in urma unei traume pe care a trait-o sau in urma unui accident in care s-a lovit la cap (e posibil, nu incepe sa razi laughing ).
Sper ca te-am ajutat, si sa ai o zi frumoasa in continuare.

| Musique a răspuns:

Dacă vor asta da, însă au nevoie de mult timp pentru a o face.
Baftă!

| Lexiiii a răspuns:

Sincer este foarte greu sa te schimbi ca persoana. Anumite obiceiuri ce le ai de mult timp, dar de schimbat nu cred. Poate se preface sau e doar o masca. Totusi nu cred. Bine daca au trecut niste ani buni da, atunci poate sa se schimbe, dar nu intr-o saptamana. Atunci se preface.

| LolaLollita a răspuns:

Cred ca poate fi mascata o perioada scurta de timp, nu schimbata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! poti face asta. Dar o data ce ti'ai lasat amprenta e mai greu sa incerci sa o schimbi.

| Bristena a răspuns:

Buna!
O intrebare foarte interesanta.Parerea mea este ca da. Daca isi schimba cercul de prieteni, sau incearca sa sea dea drept alta persoana, cu siguranta.
Sper ca te-am ajutat!