| ionutzzz7878 a întrebat:

Cum imi pot uita fosta iubita pe care am iubit o si inca o iubesc mult de tot?
am incercat sa ies cu baietii, sa fac caterinca, dar brusc imi aduc iar aminte de ea sad

1 răspuns:
| Rio4cwalk a răspuns:

Nu te supara pe mine, nu cred ca o sa-ti placa, dar chesti asta se intampla in timp.
Spre exemplu : acum 2 ani am avut o prietena, desteapta, frum, dar a vrut sa se desparta de mine... ink imi amintesc de ea si acum... eu cred ca o vei uita in timp. si asa sper sa se intample si cu mine