| BriosaCuAlune a întrebat:

Cum instalez un stick bluethoot pentru a trage muzica din pc in tel... dau fundita big grin. Scz de categorie

5 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

1. Nu e cea mai vizualizată categorie
2. GTFO
3. Ai mai multe şanse să dai peste oameni care se pricep la asta dacă postezi la categoria potrivită
4. GTFO
5. Oamenii ca tine îmi dau dureri de cap
6. GTFO! 1! 11! 1! 1! ONE! 11! 11SHIFT1! 1

| Șâret a răspuns:

E cea mai vizitata?
Du-te la d/s, browinking

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Du-te in pisici la D/S ca e mai vizitata, iti acord dreptate Șiret

| TwixulDrept a răspuns:

Cand o sa inveti sa citesti categoriile atunci iti vom raspunde

| SociallyDepressed a răspuns:

Mda...Categoria Adolescenti e cea mai vizitata bro.Du-te acolo.