| GumitzaXD a întrebat:

care sunt pasii sa pui poze cu stick de bluethoot. funda vot

1 răspuns:
| Nevermindd a răspuns:

Cănd conectezi adaptorul la pc. va trebui să instalezi in driver. După, îţi va aparea acolo in colţ, lângă dată, iconiţa de la buetooth (sau dai click pe sageata de lângă dată).Dai click pe iconiţa de la bluetooth şi apoi pe primire/trimitere fişier. Dacă dai trimitere, iţi va aparea o fereastră şi va trebui sa încarci pozele pe care doreşti să le trimiţi Şi pentru primire, când vrei să trimiti de pe tel. pe pc., vei gasi pc-ul in lista dispozitivelor conectate.Nu uita sa deschizi fereastra cu primire fişier atunci când vrei să trimiţi de pe tel. pe pc.altfel nu merge.