| haka a întrebat:

Cum invat s dansez sunt baiat si pe 17 mai am banchet si na trebuie sa stiu si eu sa dansez ceva pls ajutati-ma cu un video sau cum sa dansez pur si simplu muzica de club etc nu manele populara tango si rock va rog dau funda mare cat casa

Răspuns Câştigător
| Andreime a răspuns:

DAnsul tu il poti creea, poti dansa absolut ce vrei tuwinking....privirile voi fi aruncate spre tine......asa ca e mai bine sa inventezi niste miscari si sa le folosesti iti vor prinde de folosbig grin

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Nu ai niciun prieten sau prietena adevarat/a care sa se priceapa si care sa vina la tine sau la care sa mergi sa-ti arate cateva miscari si sa-ti explice cate ceva? asa ar fi cel mai simplu, sa te uiti la un video si sa incerci sa faci niste miscari automat nu prea iese. sau da si tu o fuga in week-endul asta intr-un club si uita-te cum se danseaza, ai sa vezi ca nu e mare lucruwinking