| 5uMMeR a întrebat:

Noroc. Cum pot invata sa dansez pentru un banchet? Sunt clasa a 8a, baiat, si tocmai ce am fost intrebat de niste fete daca o sa fiu partenerul lor ( stiu ca trebuie sa dansez doar cu una rolling on the floor)
si nu vreau sa ma fac de ras.
Mai e in jur de un semestru, cam pe ce stil de muzica ar trebui sa invat, avand in vedere ca e banchet?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mergi la un curs de dans sau apeleaza la persoane dispuse sa exerseze cu tine pasi de dans.
E bine sa stii din toate cate putin, ca sa nu te faci de ras, precum spuneai.
La blues sau la dans de grup cred ca te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si distreaza-te, nu trebuie sa dansezi doar cu una, simte-te bine, nu conteaza cum dansezi.