| lucigabi a întrebat:

Cum iti alinti iubita/iubitul si cum o/il impresionezi? ce ii spui?

Răspuns Câştigător
| Gabitsa22 a răspuns:

Ii pui porecle dragute precum: iubi; honney si chestii dulci iar de impresionat o poti impresiona cu mesaje de dragoste felicitari, mici cadouri.

| lucigabi explică (pentru Gabitsa22):

Ce fel de cadouri! nu ii plac cadourile scumpebig grin

| Gabitsa22 a răspuns (pentru lucigabi):

Pai ai putea sa ii cumperi o bijuterie. Fetele sunt inebunite dupa asta.Sau,sau un ursulet mare si sa ii prinzi un biletel de dragoste la una din labute.Sau sa o scoti in oras.Depinde si de bugetul tau. Fundita?big grin

| lucigabi explică (pentru Gabitsa22):

Mersi mult:d