| Reew a întrebat:

Cum iti dai seama ca ti se onduleaza parul? De exemplu eu de cand m-am nascut am avut parul drept, drept, nici macar un fir de par nu statea intors, iar acum majoritatea suvitelor nu mai stau drept, adica una este intoarsa in interior, alta spre exterior, iar parul meu nu mai are nici o forma.Eu imi doresc sa-mi stea parul ca inainte adica drept, iar cu placa nu am nici un chef sa ma fac, iar unul dintre motive fiind, ca nu vreau sa-mi ard parul.
Din cate v-am povestit, s-ar putea sa mi se onduleze parul? Apropo, parintii mei au parul ondulat adica tata il are tot ondulat, iar mama numai la varfuri.
Multumesc anticipat happy!

2 răspunsuri:
| Diana889333 a răspuns:

O sa ti se oduleze si tie parul la fel ca alor tai. Doar semeni cu ei nu? Tata are parul ondulat, mama drept, iar al meu e ondulat in fata si drept la spate. Ciudat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am parul drept si nul mai suport pentru ca mie imi sta mai bine cu parul oundulat dar nu vreau sa mi-l ard cu placa