| kati3mary a întrebat:

Toate fetele stiu ca cine are par drept, il vrea ondulat, si tot asa....Eu am parul drept,si scurt,putin mai jos de umeri. Problema mea e ca se onduleaza la varfuri (desi suna dragut,e un adevarat dezastru),adica mi se indoaie varfurile in exterior in functie de cum cade parul peste umerii mei. Ce as putea folosi, in afara de placa, sa-mi intind parul fara sa-l stric? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Andreea_Deyu_1991 a răspuns:

Pai eu una il usuc cu feonul in timp se ma pieptan happy. Incearca.

2 răspunsuri:
| ChimieIsLove a răspuns:

Ai putea sa iti tii parul impletit o zi dar strans in mai multe codite inpletite si stranse foarte bine..Doar atat sa dormi cu ele si parul iti va arata ca si unul natural!

| DanielaDnk a răspuns:

Păi, dacă le vrei drepte. În timp ce ţi-l usuci pieptănăl. adică în aşa fel să nu se încreţească repede. Aşa mi se întâmplă si mie. doar că la mine se înfoaie rău laughing Dar mi-am cumpărat un fel de balsam. care-l face să stea mai drept. ţi-aş zice cum se numeşte dar faza e că l-am luat când am fost în vacanţă în Italia. Dar totuşi se numeşte Herbal Essences. Mie-mi stă mai drept părul aşa. Deci încearcă să ţi-l întinzi cu pieptenele în timp ce-l usuci. happy