| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place? Ce reactii trebuie sa aiba? Stiu ca s-a mai pus aceasta intrebare dar vreau raspunsuri clare. Fundoi grasun!

5 răspunsuri:
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
In general te priveste intens iar daca te uiti la el isi intoarce privirea, incearca sa faca lucruri care ti-ar putea atrage atentia, te sacaie ( in limita bunelor maniere ) si iti ia apararea. Acestea sunt reactiile generale pe care le au baietii care te plac, dar nu toti fac la fel. Fiecare are modul lui de a-ti arata ca te place.
Mai bine ne-ai fi spus cum se comporta cel care crezi tu ca te-ar place si asa am putea sa iti spunem daca ar fi vreo sansa sa te placa sau nu.
Sa ai o zi buna!

| Louis_3400 a răspuns:

Ma pai baiatu respectiv devine mai apropiat de tine, vrea sa te cunoasca mai bine, sa-ti intre in viata personala, incearca sa te faca sa te simti bine in preajma lui, si poti observa si in privirea, in vocea lui si expresiile sentimentale atunci cand stati fata in fata si discutati, el devine mai atent cu tine, fata de cum era inainte, chestiile astea depind si de cand va cunoasteti, oricum sper ca ti-am fost de ajutor

| YoungnWildnFree a răspuns:

Se holbeaza la tine si daca tu il prinzi in flagrant imediat isi muta privirea, incearca sa tina o conversatie cu tine dar se balbaie si ii fug ochii oriunde numai nu la tine, daca tu incepi o conversatie cu el a ramas fara cuvinte si nu zice nimic pentru o secunda, daca vede ca ai nevoie de ceva imediat iti sare in ajutor, incearca sa te impresioneze, incearca sa cloceasca o gluma buna la care sa razi. Cam astea ar fi indiciile care le dau majoritatea baietilor. =P

| Catzelush a răspuns:

Vorbeste mult cu tine si incearca sa te impresioneze! Se uita mult la tine si vrea sa stea langa tine(pe banca, nu stiu unde)!

P. S.=Sunt baiat!

fundita!

| panteraROZ a răspuns:

Daca :

1.Se uita la tine, iti zambeste, iti face complimente, te place.
2.Se poarta rece, te ignora, te jigneste, se poarta urat, nu te place.

Multa bafta! big grin