| VaLeNTiiiN a întrebat:

!! As dori sa le adrezes o intrebare mai mult fetelor big grin Vreau sa stiu ce trebuie sa aiba un baiat pentru al place o fata de ex...Va rog frumos am nevoie de raspuns plzzzz

Răspuns Câştigător
| Maya2014 a răspuns:

In primul rand sa fie aducat, sa vorbeasca frumos, sa fie respectuos, sa nu se dea mare smecheras.Sinceritatea e un punct forte.Nu o lua cu: "Hey, papusa, tatal tau e terorist? Pentru ca tu esti o bomba!"Aud asta in fiecare zi si e enervant.In concluzie fii natural, dar vorbeste frumos si delicat.Nu uita sa zambesti.happy

10 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai draga prietene, in primul rand vorbim despre atractia fizica. Atunci cand te vede prima data o fata, nu are de unde sa stie daca esti destept sau prost, si altele, se uita la aspectul fizic. Deci trebuie sa fi genul ei, si asta nu depinde de tine. Trebuie sa te placa si punct. Apoi felul de a fi al fiecaruia, pentru ca poti fi frumos dar mitocan, si sa nu te vrea. Trebuie sa fi tu insuti.

| forsaken99 a răspuns:

Is baiat dar aici in Romania sa aiba o pana gigantica sa aiba muschi si sa fie inalt de bani sa nici nu zic. xD

| KingMidas a răspuns:

Ca sa te placa o fata trebuie sa ai money! Money la greu!

| ZuZy123 a răspuns:

Sa fie frumos, inalt, bine facut, sociabil, amuzant, sa se se dea mare smecher,... Sa fie el insusi si lucrurile vor veni de la sine :d

| alma17 a răspuns:

Sa fie inalt frumos bine facut sa aiba carisma si sa fie sociabil.

| Lyanna a răspuns:

Sper ca ala din poza ii frateto.

| VaLeNTiiiN explică (pentru Lyanna):

Nu...ala nu este fratemiu sunt eu cand eram mai mikutz laughing

| catuzacata a răspuns:

Inalt,bogat,frumos,destept,bine educat, dotat, sociabil cam atat

| MuuultRoooz a răspuns:

In primul rand sa fie serios, sa fie destept, conteaza si aspectul fizic, dar nu in mare masura, si sa fie romanticlove struck

| europeanu a răspuns:

Men trebuie sa ai p-ula mare!winking