| stefy2121 a întrebat:

Cum iti faci sanii sa creasca mai repede

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteptand sa creasca singuri.In afara de silicoane inca nu stiu sa se fi inventat altceva.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Singura soluţie ( exceptând implantul cu silicon ) este să ai RĂBDARE!
Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" din partea maternă ).

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Aștepți. Timpul o să le facă pe toate la momentul potrivit.

| aXy99 a răspuns:

Ai putea sa te ingrasi, dar nu iti recomand. Mai bine astepti. Daca totusi nu esti multumita de ei nici dupa cativa ani iti poti pune silicoane, oricum sunt la moda.

| Rakanishuu a răspuns:

Exercitii pentru marirea sanilor sau diferite masaje. Problema este ca nu vor creste foarte mult, iar rezultatele se vor vedea dupa cateva saptamani.