| andrauta a întrebat:

Cum fac sa imi creasca sanii, mai repede da fara silicoane?

Răspuns Câştigător
| doiny_6719 a răspuns:

Stiam ceva de ceai de marar.stiu are un gust oribil dar o prietena a incercat si era multumita

16 răspunsuri:
| Lery a răspuns:

Tinctura de marar.Se gaseste la farmacie la 5-6 lei max.

| Laura a răspuns:

Dă-ti vreo două palme, bagă-ti o murătură în fund și învârte-te de trei ori. Asta merge sigur.

| andrauta explică:

Mersi.

| andrauta explică:

Am 12 ani, si cunos una de 11 si ii are mult mai mari.
De fapt eu n-am nu cas micicrying.

| r8driver a răspuns:

Tu cam cît ai vrea să ai sîni la 12 ani?

| alyna24 a răspuns:

Vai draga la ani astia te gandesti la marire de sani, nepoata mea se joaca cu papusi la varsta ta.

| el_1035 a răspuns:

Intai ar fi bine sa ne spui varsta

| Mafy_9646 a răspuns:

Frate a inebunit lumea, ganditiva ca daca la 12 ani se gandesc la marire de sani, va imaginati ca la 16 ani deja...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea...iti spun ca este un lucru stupid aceea ca vrei sa ai sani mari acum! Ai numai 12 ani! Totul este inainte! Sincer sa-ti spun sanii cresc pina la 18 ani asa ca mai ai timp.Aceasta problema am avut-o si eu cind avem 12-13 ani, ma uitam la colegele de clasa care aveau sani frumosi si eu... dar cu virsta mi-au crescut si uite ca totul este normal. Am 15 ani si vad ca totul este superr! Puisor mai asteapta oleaca!

| djrobby a răspuns:

Copilu bucurate de copilarie, si nu te mai gandii ca ai sanii mici ca nu este asta problema majota esti inca un copil, colega aia a ta este dezvoltata anormal din cauza alimentatiei nesanatoase!
Si iti mai spun ceva nu este neaparat nevoie sa ai sanii imensi, mei unu nu imi plac bidoanele,, scuzati limbajul,, ci sanii mici si finutii!
asa ca lasa frustrarea la oparte si vezi-ti de scoala linistita!

| ChristinaGM a răspuns:

Buna merge chestia asta cu ceai de marar?

| angishik a răspuns:

You are crazy! a 12 ani fetita! fiecare se dezvolta in felul ei! dupa 17 ani poti sa-ti faci griji pentru sani! pana atunci nu faci decat sa-ti distrugi sanatea! si eu am 14 ani, si stiu ce iti spun, din experienta! eu la 11 ani nu prea aveam sani, si pentru ca nu am folosit nimic, si mi-am lasat corpul sa se dezvolte, acum ma bucur de admiratia baietilor! pentru ca ma pot mandri cu sani mari, frumosi, cu o forma frumoasa, dar cel mai important naturali! nefortati sa creasca! asa ca nu fi proasta! bucura-te de copilarie, si lasa tampeniile!

| andrauta explică (pentru angishik):

Acum am si eu 14 ani si au aceeasi marime.big grin

| angishik a răspuns (pentru andrauta):

Aceeasi ca la 12? nu cred! sincer chiar nu cred! si oricum ti-am spus, dupa 17 poti sa-ti faci griji pentru sani! pentru ca atunci se termina dezvoltarea lor!

| PsihoHelp a răspuns:

Apuca te de sex. regulat

| dancapitan a răspuns:

Bea lapte