| anonima000000 a întrebat:

Cum iti place sa iti faci unghiile? cel mai interesant raspuns primeste fundita

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Mai tot timpul le am french http://www.google.ro/......tp?/imgres 719&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=354&ei=oW0MTe7EDoKdlgeagOnBDA&oei=g20MTYqVGMOB8gbd7rHSDQ&esq=3&page=3&ndsp=28&ved=1t:429, r:0, s:40&tx=104&ty=74&biw=1280&bih=605
de halloween le fac negre si cu un schelet pe fiecare
la petreceri le fac in facut de tinuta cu o floricica mica in colt
o zi pe saptamana le las fara oja:))

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Eu le fac în funcţie de anotimp, de starea de spirit, de luna în care sunte, să fie mereu ceva specific şi distractiv. Spre exemplu, în luna Martie îmi fac un mărţisor(o funtiţă cu alb şi roşu) specific...Mereu ceva nou şi distractiv.Este şi o modalitate funny de a-ţi ocupa timpul liber.

| ăăăă a răspuns:

Pai... mie imi place sa ma fac cu negruuuu' devil
incep sa dau cu pensula aia in mijloc si apoi trec pe margini.asa nu prea gresestiwinking
funditabatting eyelashes?

| amymiamy a răspuns:

Eu cel mai des mi le las normale.
si le dau cu, carmin(scuze cacofonia) si cu lac.
se vede foarte frumos si ingrijit:*

| cristina10 a răspuns:

Pai ma gandesc as acum cu sarbatorile sa iti faci un bradut sau ceva un mos crciun stelute cea frumos si a pui diamante di acelea mici asa pe unchii si sa iti faci model cu ele ce zici buna idee? fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Eu, de obicei imi fac unghiile in functie de locatie:

La scoala: Cu lac

De obicei: Cu negru

De halloween: Ungiile false, nerger, si cele mai lungi!

Cam atat! Sarbatori fericite!

Pa, pa.

| sabina_1322 a răspuns:

Pai... cel mai estetic este sa ti le faci simple... fara modele. pe de alta parte, nu sunt la moda. daca vrei sa porti culori intense, lasa-ti unghiile scurte. sper ca te-am ajutathappy