| rebeca2011 a întrebat:

Cum iti schimbi numele pe facebook?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Clic aici http://www.facebook.com/editaccount.php și te va duce la pagina Account > Account Settings unde poți modifica numele tău de la facebook. E recomandat să îți pui numele real.
PS.: Dacă ai ales să schimbi numele prin metoda de mai sus, această schimbare nu se va produce instant, ci va trebui mai întâi să îți fie aprobat numele ales.

19 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - SCHIMBARE NUME -> Ca sa schimbi numele intra aici ->>> https://www.facebook.com/settings?ref=mb in dreptul numelui da click pe-> Editeaza
Bafta!

| HurremSultan a răspuns:

Mie când dau la Editeaza îmi apare Nume întregi.

| segal222 a răspuns:

Alex

| Ursu_Alexandru_1997 a răspuns:

Alexandru ursu

| Gligore_Daria_1992 a răspuns:

Da vreau sa-mi schimb numele de si numele nou vreau sa fie DARI DARIANA!

| Gligore_Daria_1992 a răspuns:

Cum se schimba numele dupa facebooc?

| Diana_Dianutza_1961 a răspuns:

Dianutza Pinkii

| Nu_Da_Deci_1997 a răspuns:

Dai in partea de sus la dreapta la triunghiul ala da-i la setarile contului si dai la editare nume happy
Bafta!

| Cri_Cri_1990 a răspuns:

Radu

| Faghiura_Ana_1971 a răspuns:

Faghiura ana barabas

| Gerasim_Juri_1974 a răspuns:

Juri Ana Gherasim

| Elisabeta_Moraru_1995 a răspuns:

Dai pe facebook si dai pe (account settings), acolo poti sa iti pui si numele real, sar si unul care se aseamana.de asemenea poti sa iti schimbi si parola, emai-lul etc.

| Maria_Bianca_1997_GrS4 a răspuns:

De ce nu merge sa-mi schimb numele?

| Virginia_Gina_1947 a răspuns:

Virginia Muresan

| Oana_Grebles_1986 a răspuns:

Plesca Oana

| Pantiru_Corina_1993 a răspuns:

Placinta petrica si corina

Alte răspunsuri
| Cristina_Tudor_1976 a răspuns:

Cristina Mariana