| ma cheama cum ma cheama a întrebat:

Cum ma inalt?crying am 1, 61 m straight facestraight facestraight facestraight face vreau sa mai cresc.am 17 anisad

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......ltime.html
Citeste tot ce este scris, pentru ca mai pe la sfarsit se da o adresa de mail cu informatii exacte! Eu nu am putut sa o public ca ar fi fost stearsa ca reclama mascata! Asa ca sa o cauti tu!

| αndï a răspuns:

Lasa tigarile laughing)
si apuca'te de basket / handbal / swim
intreaba-ti doctorul de familie sau cunostinta aia a ta de la farmacie despre ceva medicamente ^^

| Roxyr a răspuns:

Poate este si ceva genetic (adica daca parintii tai sunt scunzi si tu vei fi cel mai probabil la fel), dar nu te lasa descurajat. Joaca basket, poate mai ai sanse sa cresti.