| Curious1324 a întrebat:

Vreau sa ma înalt, sugestii, Exerciții, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Practica baschetul sau voleiul

| Chinezw a răspuns:

Volei, baschet
bazinu cam te dezvolta si muscular.

| Curious1324 explică (pentru Chinezw):

Fac gimnastica si hip hop, ma ajuta?

| Chinezw a răspuns (pentru Curious1324):

Gimnastica si dansul ( hip-hop ) - mai mult e pentru mobilitate. daca te uiti la concurentele din gimnastica sunt din ele care au 170M. nu vad prin aceste sporturi sa te inalti ". daca joci volei te ajuta.

| Chinezw a răspuns (pentru Curious1324):

Eu am 180. am jucat volei in sclala generala / liceu, de pasiune. pacat ca nu am jucat mai mult sa ma fac la unu 190 / 2 M.

| Chinezw a răspuns (pentru Curious1324):

Sau joaca handbal - am prietene in echipa Brailei. care au o inaltime de 2 M.

https://www.facebook.com/raluca.irimia.547?fref=ts

| alexandra5251 a răspuns:

Apuca-te de baschet happy

| HBeatrice a răspuns:

Inot sau baschet, te-ai inalta foarte repede happy.

| Chircu_Denisa_1995 a răspuns:

Trebuie sa dormi mai mult si sa manaci legume si fructe, de preferabil portocale.