| AnastasiaIacov a întrebat:

Cum mai poți crește 6-7 cm ca fată în înălțime de la 15 ani? Ce mai poți face pe lângă sport? Eu m-am apucat de baschet de 3 luni. Am 1, 62.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

În afară de sport nu ai ce să mai faci.

| aXy99 a răspuns:

Nu te va ajuta nimic, in afara de codul genetic. Cat ti-e scris, atata cresti. Poti sa topai, sa te agati de bare, sa inoti, sa faci baschet toata ziua, oricum n-o sa cresti mai mult decat esti programat s-o faci.

| Cristina77223 a răspuns:

Înafară de anumite sporturi, eu nu stiu alta metoda sa te inalti. Am găsit pe internet ca lactatele, fructele si legumele ajuta, dar nu cunosc pe nimeni care sa fi încercat, deci nu stiu daca merge.
Altfel, fetele se inalta pana la 16 ani mai mult, si se mai pot inalta 2-4 cm pana la 18 ani.
Sper totusi sa reusesti laughing