| girl_6419 a întrebat:

Cum mut pozele dintr-un folder in altul pe facebook? va rog raspuns rapidpuppy dog eyes fundita.:X

1 răspuns:
| Veverita a răspuns:

Eh e putin cam complicat sa iti explic...nu stiu daca o sa intelegi:intri la pozele tale, in albumul din care vrei sa muti pozele si deasupra pozelor scrie editeaza albumul da acolo si iti apare o iconita.in coltul stang jos scrie editeaza fotografiile. daca dai acolo o sa ti le afiseze pe rand sai sub fiecare scrie sterge sau muta la...si alegi de acolo albumul in care vrei sa le muti. funda?:d