| Alexalexu5321 a întrebat:

Cum ne dam seama ca un hamster pitic este femela sau mascul? Deci eu am 3 femele de hamster pitic si sora mea are un mascul pot sa imperechez hamsterul ei cu femela mea, oare se vor accepta?

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Salut! Uite linkul asta https://www.youtube.com/watch?v=fKEcfCVG4rQ
De ce vrei sa faci acest lucru? Te-ai gandit ce o sa faci cu puii? Stii destul de multe despre puii de hamster? Dupa ce se nasc puiutii, un anumit timp nu trebuie sa umbli in cusca nici macar pentru a le face curatenie. Ai grija ce faci!