| anonima2405 a întrebat:

Hey hey! Am un hamster pitic si vreau sa aflu daca ii femela sau mascul. Imi spuneti cum as putea face asta?happy

4 răspunsuri:
| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

rolling on the floor il pui pe spare si te uiti in zona cozii

| DenisaDeea26 a răspuns:

Eu am 2, un mascul și o femelă... Azi dimineață mi-am dat seama că femela a fugit, dar nu mai contează.
Masculii fac mizerie în toată cușca, însă femelele sunt mai curate.
Masculii sunt, de obicei, maro sau negri. Femelele sunt, în general, albe.
Sau îi poți pune pe spate și să te uiți sub coadă.

| myloveisyou a răspuns:

Te uiti sub codita si vezi laughing))))am avut si eu si asa mi-am dat seama

| anonima2405 explică (pentru myloveisyou):

Cum sa-l / s-o pun in spate fiindca ii un pic agresiv/a laughing)? :/