| TanaseGabriel2205 a întrebat:

Cum opresc internetul de pe cartela si sa folosesc doar wi-fi pentru a nu mai face cost suplimentar pe un telefon Allview viper v1 i

Va rog raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intr in setari, dai la rata de utilizare a datelor, si ai acolo ''date mobile'' pune pe off.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Simplu..intri in setari si opresti datele mobile, dupa care activezi wi-fi si navighezi fara costuri sau trafic limitat pe net.

| TanaseGabriel2205 explică (pentru Jipa95):

Pai asta e problema ca nu stiu unde gasesc asta cu datele mobile

| Jipa95 a răspuns (pentru TanaseGabriel2205):

Intr in setari, dai la rata de utilizare a datelor, si ai acolo ''date mobile'' pune pe off.