| wisper a întrebat:

Cum opresc polutia nocturna?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Polutiile nocturne se vor rari si opri pe parcursul/in timpul procesului de maturizare si micsorarii activitatii hormonale.Este un act fiziologic involuntar si nu poate fi oprit, eliminat sau vindecat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum, polutia se datorează viselor erotice pe care le ai, atunci apare polutia nocturnă, asta inseamnă ca esti viril si organele functioneaza la parametrii normali

| ywar a răspuns:

Nu te mai culci! Ca sa atingi acest minunat tel poti sa faci serviciu de permanenta undeva... de exemplu intr-o statie de tratare apa potabila.