| Eutueleanoivoieiele a întrebat:

Cum poate un copil de 12 ani laughing sa faca bani legal ( nu veniti cu raspunsuri de genu...du-te pe centura sau ai alocatie sau plimba cainiii din cartier si ajuta bunicutele sa treaca strada laughing)) )

3 răspunsuri:
| eusicumine_4355 a răspuns:

Asteapta sarbatorile si du-te si colinda lumea.cu cat esti mai mic cu cat faci mai multi bani.

| HappyYoyo a răspuns:

Poți să folosești okazii. dar ai grijă la prețuri. începe cu obiecte cu prețuri mici și ai grijă să ști care e prețul real al obiectelor pe care le vinzi. poți să încerci si avon sau oriflame... dar este pentru fete...

| HappyYoyo a răspuns:

A... si legal nu se poate decât de la 16. happy deci shush. eu n-am zis nimic laughing