| sangerosulel a întrebat:

Am 15 ani si caut niste modalitati de-a face bani. Nu veniti cu raspunsuri gen mergi la scoala sau ceva de genu. O duc foarte bine asa ca imi caut un hobby din care pot face bani.

3 răspunsuri:
| myself405 a răspuns:

Buna, sunt multe metode de a face bani pe net si nu toata lumea reuseste. Trebuie sa vezi cum totul expus si sa vezi ce activitate ti se potriveste. Gasesti aici cele mai bune metode de a face bani online explicate pe intelesul tuturor. http://cumfacbanipenet.no-ip.org Succes, sper ca te-am ajutat.

| bogdan19977 a răspuns:

Iti voi spune cu fac eu bani.Cumperi un pitbul(femela) il duci la monta si atepti sa faca pui si pe urma dupa ce a facut puii ii vinzi