| CiprianDCY a întrebat:

Cum pot afla parola prietenei de facebook? Ii stiu adresa de mail. Multumesc!

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul 2014 şi problemele cu care se confruntă omenirea. laughing

| Saviour a răspuns (pentru anonim_4396):

Am un orgasm de fiecare data cand iti vad poza de profil...

| CiprianDCY explică (pentru Saviour):

Du-te bai si te plimba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Saviour):

Nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e frumos ceea ce vrei sa faci.

| MiruD a răspuns:

Gelosuleee... tongue

| CiprianDCY explică (pentru MiruD):

Da sad

| MiruD a răspuns (pentru CiprianDCY):

Ai incredere in ea. Daca va iubiti cu adevarat, nu cred ca te va insela, sau ceva de genu´! Gelozia apare cand increderea e sub 30%!

| CiprianDCY explică (pentru MiruD):

Nu este sentiment reciproc...

| MiruD a răspuns (pentru CiprianDCY):

Presupun ca din partea ei. Atunci las-o! Daca nu te iubeste, nu are rost sa continui relatia, nu? nu te merita!

| CiprianDCY explică (pentru MiruD):

Ohh am incercat s-o uit. Nu pot. O cunosc de 4ani. A fost cea mai buna prietena a mea. Si cand i-am zis ca ar putea fi ceva mai mult intre noi s-a suparat. A lasat totul balta.

| YourDreamGirl a răspuns:

Nu ar trebui sa faci asa ceva, daca nu shtiai fetele au nevoie de INTIMITATE

| Ilisaysmeow a răspuns:

Nu i-o poti afla decat daca ii sti adresa si parola de la e-mail si iti trimit mail cu parola... NU e frumos ceea ce vrei sa faci. Prietena ta are nevoie de intimitate si in plus o relatie se bazeaza pe incredere nu pe spartul conturilor

| Chrischan a răspuns:

Sti ca ce incerci tu sa aflii se numeste incalcarea intimitatii nu?

| CiprianDCY explică (pentru Chrischan):

Nu conteaza. vreau sa vad o conversatie. nimic mai mult.