| 121Alexander121 a întrebat:

Cum pot deveni baiatul tupeist si glumet,

Răspuns Câştigător
| olivert1310 a răspuns:

Exersand. Daca nu incepi sa exersezi, nu ai sa te trezesti peste noapte tupeist si glumet.Nu o sa-ti iasa din prima si nici din a doua, ideea este sa perseverezi in a fi ceea ce vrei sa devii. Bine ar fi sa ai si pe unul cu tine mai glumet si tupeist, te ajuta, cand esti singur nu faci nimic. Ai grija sa nu cazi in nesimtire si sa devii un glumet tupeist de prost gust, fara maniere. Nu rezolvi nimic daca nu stii pana unde sa mergi in a fii tupeist si glumet, iar fetele vor fugii de tine, banuiesc ca pentru ele vrei sa devii tupeist si glumet.

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

E bine sa ai tupeu,dar nu tupeu nesimtit,apoi devine o problema.
E bine sa fi sociabil si cu simtu umorului dezvoltat, dar nu toate persoanele stiu de gluma.
Daca asta iti doresti, incerca sa te schimbi chiar de azi.
P.s Mai bine ai fi tu asa cum esti, daca incerci sa fi cine nu esti, risti sa fi pus in situatii penibile.

| AnemonaP a răspuns:

Trebuie sa ai un pic de tupeu, e bine ca toti dintre noi avem macar 0, 001 tupeu,trebuie sa iti dezvolti latura asta, spune ce gandesti fara a te interesa de ce spun ceilalti, si fa glume, zambeste, fii tu! Succes big hug ~!

| crysty97 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea sa fi asa ceva, fiecare e unic in felul lui si era o vorba "Fi u insuti, toti ceilalti sunt luati deja"

| florentina_9904 a răspuns:

Faci mullte glume, iti bati joc, mai faci o farsa, comentezi

| liiaa a răspuns:

Da-te bine pe langa fata.Ia-o in brate, fa diferite glume..inventeaza ceva, iubitul meu ma fermecat cu asta la prima vedere love struck

| MerVeilleuX a răspuns:

Scapă de vocea aia care îţi spune că eşti timid.