| tlaura a întrebat:

Cum pot face o imagine png? adica, sa pot pune orice fundal vreau eu in spatele meu.
Gen : http://i35.tinypic.com/14j693q.jpg ( fara fundal in spate )
Dau funda la cel mai bun raspuns;
P.S : Daca e ceva program de editat, va rog frumos sa-m spuneti si pas cu pas :D

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

In photoshp poti face acest lucru. daca nu te pricepi, te pot ajuta eu, iti pot face eu poza.

| tlaura explică (pentru RoyDupuis):

Da, aici ai dreptate, nu le am eu cu photoshopul, mai mult sunt pe editat laughing. si, daca doresti, iti pot trimite poza sa o faci, dar fara fundal, ca imi pot pune eu fundal. MULTUMESC :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru tlaura):

Id-ul meu : mmmm_nnnn921

| tlaura explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat addwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru tlaura):

Si ce vrei de la mine? eu nu vorbesc singura ca vrei tu sa-ti bati joc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O funda puteai sa dai si tu, macar atat, ca in rest...

| tlaura explică (pentru anonim_4396):

Nu mi-am batut joc, doar ca nu eram la calculator.
uauu;-J