| craniul a întrebat:

Cum pot fura la barn buddy chiar daca are caine? ceva smecherii

multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ochiialbastrii a răspuns:

Eu am citit ieri la un raspuns ca apesi Tab pana patratzelu ala galben e acolo unde scrie:Fermele Prietenilor si dai enter ascunzi cainele si poti sa furi... mie imi da eroare dar daca merg la o prietena merge. decithinking sper ca ti-am fost de folos :*

19 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Da, cu TAB merge. Daca iti da eroare mai incerci si iti va merge.

| Biencuta_5593 a răspuns:

Daomne
cu tab`u vostru
dai click de multe ori pe recolta pana fura si apoi dai refresh
mare ****.
refresh dai ca sa pirmesti banii inapoi
e
cea mai buna si inca mergewinking

| LusyLuss a răspuns:

Eu cand incerc cu tab...nu imi apare nimic.doar mi se indeparteaza. de pot vedea toata ferma de mai departe.nu imi apare nimic sa ascund cainele. ce nu fac bine? unde trebuie sa fie patratul galben? chiar pe pozele prietenilor? sau acolo la search sau refresh friends? plz help

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Te duci la ferma unui vecin.
2. Apesi tasta "TAB".
3.Iti apare un dreptunghi galben.
4. Dand Click de mai multe ori duci dreptunghiul galben acolo unde scrie "Friend's Farms".
5. Apesi tasta "ENTER".
6.Iti apare un meniu cu mai multe obiecte.
7. Dai click pe caine, DAR NU APESI NICI "OK", NICI "X"!
8. Daca are casa, animalele sau balotii pe plantatie ii selectezi.
9.Iei manusa neagra si furi.
10.Nu uita sa maresti imaginea ca sa poti vedea toata plantatia.
11. Dupa ce ai terminat de furat, apesi "OK" sau "X".
Va aparea o Eroare la final dupa ce ati dat "X"sau "OK" dar asta nu cred ca incomodeaza pe cineva treci peste si mergi la urmatoarea ferma Bafta si spor la adaugat vecini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu am dat tab am putut fura, dar acum nu imi mai apare patratelul la fermele prietenilor!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand apare sa dati ok nu dati nici X furati pe landa si dupa aia dati ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge sa furi pe BB sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah oameni buni nu mai poti fura cu smecheria aia cu tast tab ca so scos acum is altale noi si mai eficiente pe care nu le stiu da astept de la voi sa imi spuneti daca cumva aflati contactati-ma la nr de tel 0757... nu stiu mai departelaughing da daca aflati scrieti aici sa vada toti cumwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inainte era smecheria aia cu tasta tab da acum o scos-o nu mai pozi fura de la cine are caine da am auzit ca sor bagat smecheri noi cauta si poate le gasesit si daca le gasesti spune la toti (si mie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah se poate fura...stiu eu smekeria dar nu o spun ca dupa numa hoti o sa fie! sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare patratul galben dar nu se duce acolo unde scrie ferma prietenilor angry, se duce peste tot mai putin acolo si am incercat de mai multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ajutane si pe noi doar nu furam de la tine tinem minte chestia asta te rugam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu merge smecheria cu TAB...ca nu se duce patratelul ala galben acolo la fermele prietenielor! ca se duce deasupra! nu mergecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci oameni faceti asa dati tab dupa ctrl+del+home apoi de doua ori f5 o data apasati 1 si apoi page up si ii golesti tot de pe harta ramane doar pamantu cu recolta big grin bafta la furat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate fura deloc au scos toate smecheriile daca voi stiti vreuna datino si noua tuturor sa putem profita si noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba oameni asteptati pana apar altele noi si mai uitati-va din cand in cand pe siteul asta ca veti gasiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma astea nu mai merg de mult stiu eu una da nu vo dau ca asa se duce si asta si nu mai am ce face apoi da nu stiu ce are de nu mai ma lasa sa intru de 2 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dau TAB dar imi selecteaza pe rand cauta prieteni si... nu imi ia direct fermele prietenilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai baieti si fete stiu eu cum se fura mai nou dar daca vreti sa stiti si voi imi trimitetzi 2 euro la numarul 0749597140 si apoi spun secretul tuturor sau numa celui care imi trimite depinde cum vrea el