| Waxyzz a întrebat:

Cum pot incepe sa fac sarut frantuzesc cu prietena mea? Adica eu sunt cam nou in chestia asta thinking si ea e mai mica ca mine dar a mai avut prieteni si cred ca stie dar si ea nu e mai timida...Si vreau sa trec de sarutul normal, dar eu nu am mai facut sarut frantuzesc si mie ingrijorarea ca ma fac de ras, Asa ca va intreb: Cum trec de la sarut normal sa facem si sarut frantuzesc(ca faza cu intrebatu nu-s sigur de ea gen "vrei?")? Cum reusesc sa nu ma fac de ras?(Vorbesc cu ea?)Unde e mai bine sa incercam" sarutu frantuzesc (adica sa fie departe de ochii lumii ca poate arata ciudat la inceput, si in scoala singuru loc ar fi niste banci oricum, inapoi la intrebarea initiala, unde/cand?)Multumesc anticipat si nu am chef la ora asta de spammuri si trollinguri, isulte sau batjocure etc

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Locul cu siguranţă trebuie să fie intim. Un parc gol, sub un copac, într-un loc unde nu e multă lume şi unde să vă simţiţi bine. Sunteţi singuri, comozi, o iei în braţe sau o ţii de mână, o pupi de obraz, o pupi pe gură, o întrebi dacă-i place să o pupi (dacă vrei, dacă simţi nevoia, dacă eşti nesigur că ea e ok sau nu cu asta), poţi să o ţii de umăr sau să o mângâi pe cap, te apropii de ea şi-o pupi (doar pupi) mai lung pe gură. Dacă simţi că vrea să se retragă, dacă e tensionată, dacă te împinge sau ceva de genul, opreşte-te, nu mai încerca nimic. Dacă nu, mai fă-o odată, peste un minut bla bla, când crezi că e momentul, şi uşor îi atingi buzele cu limba, şi la fel de uşor (n-o forţa, mai ales dacă şi pentru ea e tot primul sărut mai serios), încerci să îi "întâlneşti" limba laughing Nu-i mare lucru, o să vezi că vine natural happy Foarte natural.

2 răspunsuri:
| viorel841 a răspuns:

O sa vina totul de la sine dar pana atunci prima data ar trebui sa va duceti intr-un loc mai retras