| Eduard_Naita_1994 a întrebat:

Cum pot inveseli o fata? big grin

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te dai drept clown laughing
Ii spui glume, lucruri care stii ca o face fericita, o binedispui prin diferite lucruri happy
Acum ar trebui sa stii si ce o face pe ea fericita. happy

| devor a răspuns:

Trebuie sa stii ce ii place. Oferai flori,spune-i ce simti pentru ea,tachineaz-o,gadilo, alint-o, spune-i ce inseamna pentru tine, ai grija de ea, spune-i c-o iubesti.

| ColyR a răspuns:

Cred ca trebuie sa stii ce ii place, ce ii place sa o inveseleste pe ea. Ce pot spune ca o inveseleste pe iubita ta, s-ar putea pe iubita ta sa o enerveze si mai rau.