| LotusRadioactiv a întrebat:

Daca cineva ti-ar spune: "Te iubesc...", ti-ar inveseli ziua?

Răspuns Câştigător
| HISTORY_5103 a răspuns:

Hehe,daca mi-ar spune cineva Te iubesc,m-as gandi toata ziua,n-as dormi seara.Te iubesc e un cuvant mare, care vine din inima, asta stiu sigur.Mereu cand ziceam te iubesc,aveam un zambet pe buze,si nu de prost.Te iubesc,e ceva,ce ti minte mereu,si iti va ramane in inima ta,pentru totdeauna. Apreciaza persoana de langa tine,cat timp o ai, dupa ce nu o mai ai, iti dai seama.

15 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, bineînţeles că da. De altfel, oricine ar deveni fericit la cuvintele astea.

| Ririru a răspuns:

Daca iubitul meu mi-ar spune acum, da!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Depinde cine mi-ar spune si felul in care mi-ar spune astfel incat sa imi dau seama daca mi-a zis din suflet sau doar asa ca sa ma impresioneze.

| Sperman a răspuns:

Depinde cine imi spune!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Daca e adevarat, da

| Ea12345 a răspuns:

Idem @Jelli.happy

| EuOO a răspuns:

Depinde dacă acel "Te iubesc" nu e fals. Dacă e din toată inima, ziua mea se schimbă radical!

| cory_1065 a răspuns:

In dependenta cine mi-ar spune si daca e sincer... in orice caz da mash inveseli

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca prostia asta de reclama cu FunDeal ar disparea mi'ar inveseli seara frustrated, dar revenind.
Nu neparat, depinde foarte mult de persoana. happy
Un " te iubesc " de la cineva de care nu imi pasa e ca un buna si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine îmi spune big grin.

Dacă e unul care se ține după mine, un fel de obsedat pe care eu îl evit, mi-ar înnăbuși ziua. Așa că nu.

Dacă mi-ar zice asta cineva neașteptat, pe care și eu plac dar credeam că în situația în care sunt nu va spune niciodată, aș fi nespus de fericită și mândră de mine.

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Depinde cine este persoana care mi-ar spune chestia asta.

| radu_8253 a răspuns:

Klar

| MNIDenisa a răspuns:

Pai...mie cand mi-o spune mama deja zambesc si dac-ar venii din partea altei persoane, probabil ca da.Doar ca nu tine mereu.depinde de felul in care ma simthee hee

| iocriss a răspuns:

Buna,eu cred ca un''te iubesc''spus din inima i-ar inveseli ziua si celui mai trist omlaughing

| miss_8832 a răspuns:

Da dar eu nu stiu ce am cand cineva care nu-mi place imi spune ca ma iubeste imediat imi place de el dar e vorb adespre cine imi spune.si relativ da ma inveselesc