| Theodoraioana96 a întrebat:

Cum pot oferi funde?
Am primit cateva raspunsuri care le merita!
:*

Răspuns Câştigător
| emm a răspuns:

Dupa ce te'ai logat ai in stg chestiile alea "edit profil, int mele, etc"
dai pe "int mele" si alegi o intrebare.
sub fiecare raspuns de la intrebarea respectiva ai, in dreapta jos, o funda gri care, daca dai pe ea se face portocalie.
asta ins ca ai dat funda, daca s-a facut portocalie.
aa, si poti da una sg la o intrebarewinking
succes:*

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

La o intrebare poti da un singur raspuns. dai la intrebarea ta, si la raspunsul corect apesi pe fundita aceea

| gigiro a răspuns:

Faci click pe intrebarile mele, stanga sus, si-ti va aparea undeva in dreapta:"alege raspunsul castigator "-numai ca poti oferi o singura funda.

| sexychick_4075 a răspuns:

Simplu! e o funda in dreptul fiecarui raspuns. Apesi pe funda din dreptul raspunsului meu si gatahee hee

| DeeVee a răspuns:

Vezi in dreapta ta, pe monitor o fundita gri, click pe ea happy tongue

Baby.ShiNe

| ghineanamaria a răspuns:

Pai in dreapta raspunsurilor lor se vede o poza sau asa ceva cu o funda dai acolo si gata si ca sa vezi ca merge incearca la mine ca am nevoie de niste funde

| oana_9912 a răspuns:

Pai vz ca in dreapta raspunsului acelei persoana este o fundita gri. dai click pe ea si se va face portoclaie... o poti da doar la o singura persoana la o singura intrebare:*