| cristina_9458 a întrebat:

Cum pot pune un videoclip pe youtube? Am cont si nu-mi apare nici un upload sus in dreapta. Imi poate explica cineva ce sa fac?

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai logheaza-te mai intai pe Youtube si apoi vezi ca iti apare langa numele tau (care este sus in dreapta) dar in partea stanga a numelui ''INCARCATI'' Da un clik pe INCARCATI si apoi incarca un film (apare o fereastra mica galbena in care scrie '' incarcati un videoclip'') Bafta!

| Dash a răspuns:

Butonul "Upload" este chiar sus. Dupa bara de "search"(chiar in dreptul ei in partea dreapta) ai 2 butoane acestea sunt "Browse" si "Upload" (scrie cu albastru).

| BiaSiAtat a răspuns:

Http://i.imgur.com/l5OA9.jpg Apesi acolo si trebuie sa pui video apoi sa astepti 10 min

| crytical a răspuns:

Pai intri pe youtube si sus in dreapta ar trebui sa scrie : rasfoiti, incarcati, numele tau... Si apesi pe incarcati

| CM7YRE a răspuns:

Cum sa nu apara? laughing Dupa bara unde dai search scrie acolo browse/upload si dai click pe upload, selectezi videoclipul si atat.

| shadovv a răspuns:

Chiar atat de praf esti >.>

| Helăăău a răspuns:

Nici acolo langa search sau browser?
daca nu incearca linkul asta daca esti logata. http://upload.youtube.com/my_videos_upload

| WR104 a răspuns:

Dupa ce intri in cont o sa iti apara sus in dreapta "incarcati" sau "upload" depinde in ce lb ai setat pagina.

| AnonimaPunct a răspuns:

Nu te supara... dar ai cont pe youtube? iti trebuie asa ceva, sa stii [nu-mi bat joc de tine, doar iti spun] big grin

| cristina_9458 explică:

Nu itelegeti sa nu imi apare, NU IMI APARE