| MRS005 a întrebat:

SaL TPU dc nu merge sa salvez un videoclip facut cu windows movie maker? funda!

3 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Salut! pai ai incercat sa ii dai save? sau daca nu merge ce iti spune programul? iti da vreo eroare?

| MRS005 explică (pentru Tau_Rebelul_1990):

Poi cand ii dau save il salvez intr-un folder merge pana la 30 40 % apoi imi spune cannon complete the save movie wizard windows movie maker cannon save the movie to the specifield location ceva de genul asta.

| WORTEX a răspuns:

Salut. Dupa ce ai facut filmul apesi pe butonl albastru din stanga sus (daca ai windows 7 ) si alegi save movie. De acolo alegi standard definition (are iconita cu monitorul albastru). Ti-l va face in format wmv (Windows Media Video). Il poti vedea cu BSPlayer, VLC Media Player, etc. Bafta!