| saster a întrebat:

Cum pot sa cuceresc o fata care imi place de ea repede ca la 17:00 ma intalnesc cu ea big grin

Răspuns Câştigător
| Roxxyane a răspuns:

Buna! Sa fii tu insuti, sa nu incerci sa te dai drept altcineva. Te ajuta sa ai simtul umorului, sa fii sociabil si dragut. Sa-i faci complimente in legatura cu tinuta ei si sa fii atent la ce iti spune ea. Daca si ea te place, sa fii atent la semnele pe care ti le da. Poate in fond, vrea sa fie sarutata sau ceva de genu. Insa nu cred ca o sa refuze o imbratisare calda. Mult succes la intalnire!

4 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Du-o la un suc asa pentru inceput. Si daca i-a placut mai scoate-o si in alta, zii. Dina prima asa nu merge. happy Ia-o incet! tongue

| moriordie a răspuns:

Memoreaza niste bancuri dragute, fii atent cu ea, nu o intreba ceva de genu: vrei sa fim impreuna? - lasa totul sa mearga de la sine...zambeste in cel mai dragut mod cu putinta, bafta!

| Tσχץ a răspuns:

Pai, eh. multi se intreaba cum sa cucereask "o fata". Deci daca iesi cu ea, ar trebui sa the comporti "cool"... Sa ii faci complimente de ex:
-The Ubesck mult mult de tot :X
sau
-Esti foarte drqgutza/frumoasa...
Mda. XD sau o poti duce intr-un loc ff dragut:X, preferabil "un loc" cu multe florrry, eu ador florile ff mult:X. acum depinde...
Trebuie sa fhi si "cool" dar si "dragut"winking, sper ca te-am ajutat unpik, sau poate daca ti-am dat vr-o idee happy

| alex321_7088 a răspuns:

Ii duci un buchet de flori