| madalina1995 a întrebat:

Cum pot sa decid daca un baiat e bun pentrumne? adica sunt 3 baieti care imi plac... emorm nu k ar fi frum ci pentrufelul lor d a fi, si toti m.au intrebare daca vreau sa fiu cu ei... offf nu stiu dupa ce criterii sa ii elimin funda

Răspuns Câştigător
| ciresik80 a răspuns:

Intalneste-te cu fiecare de cateva ori, comunica cu ei mai mult la telefon si astfel vezi ce le poate capul si il alegi pe cel potrivit pentru tine.

1 răspuns:
| ChristtineA a răspuns:

Încearcă şi tu să faci nişte fapte, prin care îi testezi pe rând care cum gândeşte happy.